Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu vodorovná

Slávnostné otvorenie telocvične ZŠ Námestie Štefana KlubertaVytlačiť
 


Dňa 4. 9. 2018 riaditeľka ZŠ, Námestie Štefana Kluberta 10 v Levoči Mgr. J. Milčáková slávnostne otvorila zrekonštruovanú telocvičňu školy. Vo svojom príhovore poďakovala všetkým, ktorí prispeli k realizácii rekonštrukcie. Slávnostného ceremoniálu sa zúčastnili: župan Prešovského samosprávneho kraja PaedDr. M. Majerský, PhD.; riaditeľ Úradu PSK PhDr. Mgr. J. Cvoliga, zástupkyňa primátora mesta Levoča JUDr. L. Budziňáková, vedúca odboru ŠSVaZ mesta Levoča RNDr. G. Gerčáková, konateľ firmy B-komplex s. r.o. Mgr. V. Nováček a poslanci Mestského zastupiteľstva v Levoči – M. Dunčko a Mgr. L. Ogurčák, ktorých v úvode privítali naši druháčikovia tanečným vystúpením, vyjadrujúcim radosť zo zdravého pohybu. Vyvrcholením slávnostného otvorenia bolo prestrihnutie pásky, ktorého sa zhostili pozvaní hostia. V závere telocvičňa prešla krstom v podobe priameho hodu na basketbalový kôš z rúk župana Prešovského samosprávneho kraja.

Uvedomujeme si, že v dnešnej dobe je viac ako kedykoľvek predtým dôležité viesť deti k zdravému životnému štýlu, a preto sa stala rekonštrukcia telocvične našou prioritou. Vyžiadala si veľa času, úsilia i finančných prostriedkov, no na jej konci sa všetci tešíme z miesta, kde si naši žiaci i široká verejnosť môžu budovať svoje zdravie.


 
 


Deutch version
English version
Úvodná stránka