Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu vodorovná

Najúspešnejší športovci regiónu ,,SPIŠ“Vytlačiť
 

Už 45 rokov sa v regióne koná vyhodnotenie najlepších športovcov. Ocenili sa športové výsledky kolektívov, nádejných talentov či zaslúžilých športovcov. Spišskí športovci boli 8. marca 2018 ocenení v obci Hrabušice. 

Je len chvályhodné, že aj za rok 2017 bola silná konkurencia a výber bol nesmierne ťažký. Oceňovania najlepších športovcov okresov Spišská Nová Ves, Gelnica a Levoča. Z nášho mesta Levoča boli ocenení v kategóriách – jednotlivci, talent a cena olympijského klubu.

U jednotlivcov si cenu prevzal Róbert Džugan – reprezentant  v hokeji, za mladé talenty Levoču zastúpila Vladimíra Rušinová z XC Ski team klubu a cenu olympijského klubu si prevzal Václav Trnka a Alžbeta Ježíková. Na záver slávnosti starostka  Janka Skokanová odovzdala štafetu primátorovi Spišskej Novej Vsi Jánovi Volnému. Vyhodnotenie za rok 2018 bude organizovať SNV.

Po  oceňovaní  prednosta Pavol Bečarik  sa zúčastneným poďakoval a športovcom poprial veľa úspechov do budúcna.

 

- FOTOGALÉRIA -

 

A.Ježíková.jpg
Alžbeta Ježíková
 

A.Paullusová + Trnka.JPG
Václav Trnka
 

Robco.jpg
Róbert Džugan
 

vladka5.jpg
Vladimíra Rušinová
 


 
 


Deutch version
English version
Úvodná stránka