Aktuality

­čÉĽÔÇŹ­čŽ║ PES V MESTE

pes-v-meste_IG

Dom├íci mil├í─Źikovia robia mest├í lep┼í├şmi. V├í┼żne :-). Lebo robia svojich majite─żov ┼í┼ąastnej┼í├şmi a zdrav┼í├şmi. Ps├ş─Źkari, napr├şklad, maj├║ viac pohybu, zriedkavej┼íie trpia depresiami, maj├║ silnej┼íie soci├ílne v├Ązby. Dospel├Żm a star┼í├şm poskytuj├║ ps├şky cenn├║ spolo─Źnos┼ą, de┼ąom zas starostlivos┼ą o zvieratko vytv├íra prostredie, v ktorom je ich v├Żvin akt├şvnej┼í├ş a bezpe─Źnej┼í├ş. Pom├íhaj├║ zni┼żova┼ą stres a zvy┼íova┼ą rados┼ą zo ┼żivota. Ak mest├í pracuj├║ na tom aby boli priate─żsk├ę k celej komunite, k neps├ş─Źkarom i ps├ş─Źkarom a, pravda┼że, aj ku psom, ak s├║ dom├íci mil├í─Źikovia, ich miesto v spolo─Źnosti, etiketa pohybu a spr├ívania sa na verejn├Żch priestranstv├ích a pod. predmetom spolo─Źnej diskusie, je to invest├şcia do zdravia a pohody pre v┼íetk├Żch.

Tak ako v mest├ích prakticky po celom svete, i u n├ís v Levo─Źi je ps├şkov ka┼żd├Żm rokom viac. Aby sme aj my s nimi aj oni s nami ┼żili kvalitn├ę ┼żivoty, bude u┼żito─Źn├ę doladi┼ą a aktualizova┼ą nep├şsan├Ż (i ten z├ív├Ązn├Ż) ps├ş─Źkarsk├Ż k├│dex.

Ôä╣´ŞĆ V nieko─żk├Żch pr├şspevkoch v├ím prinesieme inform├ície, mo┼żno novinky, o ekologick├Żch, spolo─Źensk├Żch i praktick├Żch aspektoch ┼żivota MESTSK├ëHO PSA ­čÖé.

­čĹë Pre za─Źiatok, mo┼żno ste postrehli nov├ę zna─Źenie na odpadkov├Żch ko┼íoch v meste. ­čÜ« Ako uprata┼ą po svojom ps├şkovi, ─Źo mus├şm a ─Źo m├┤┼żem a najm├Ą p r e ─Ź o, bude na┼íou najbli┼ż┼íou nasleduj├║cou t├ęmou.

 

#pes_v_meste

Gal├ęria