Podujatia

! PRESUNUTÉ ! – ZAHRÁTE MI MANŽELA? alebo maliar izieb

zahrate-mi-manzela-presunute

MILÍ DIVÁCI, S ĽÚTOSŤOU VÁM OZNAMUJEME, ŽE SA PODUJATIE ZAHRÁTE MI MANŽELA – dňa 13. 5. 2023 – RUŠÍ A PRESÚVA NA NOVÝ TERMÍN, O KTOROM VÁS BUDEME INFORMOVAŤ V BLÍZKEJ DOBE PO DOHODE S PRODUKCIOU DIVADELNÉHO PREDSTAVENIA.

Lístky ostávajú v platnosti. Ak vám nový termín nebude vyhovovať, môžete lístky zakúpené v pokladni MsKS vrátiť a bude Vám vrátena hotovosť.

ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE!


Zahráte mi manžela? alebo Maliar izieb to je vynikajúci text, excelentné herecké obsadenie. Záruka umeleckého zážitku, na ktorý budete dlho spomínať.

Autor: Donald Churchill

Autor hry „Zahráte mi manžela?“ je v Anglicku veľmi populárny a často hraný autor. Je autorom komédií, ktoré si kladú jediný cieľ, pobaviť a rozosmiať diváka. V tejto komédii rozvíja situáciu klasického ľúbostného trojuholníka. Pár, pristihnutý pri obojstrannej manželskej nevere, čelí pomste ohrdnutej manželky. Akým spôsobom tejto pomste dokáže vzdorovať hlavná ženská hrdinka hry a akú úlohu v tom zohrá maliar, náhodne prítomný v byte z titulu svojho remesla, o tom s neobyčajným vtipom rozpráva táto hra.

Hrajú: Zdena Studenková, Zuzana Fialová, Roman Poláčik / Juraj Loj

Réžia: Ľubomír Vajdička

Kostýmy: Katarína Hollá

Scéna: Jozef Ciller

Informácie

Galéria