Podujatia

ANDER Z KOŠÍC – 50 ROKOV NA SCÉNE

350x350_rH2OYNC

Jedinečný GALAKONCERT LEVOČA Ander z Košíc a jeho kapela KONYARE + VILO KALMAN a ŠTEFAN REPKA plný humoru a dobrej zábavy „PODZME ŠE ŠMIAC“

Ján Pisančin alias ANDER Z KOŠÍC je legendou humoru. Hoci on sám sa tým nechváli, mnohí ho (a právom) považujú za zakladateľa slovenského STAND-UPu. Faktom však ostáva, že výbornou náladou a smiechom lieči celé generácie naprieč celým Slovenskom viac ako 50 rokov!

Niet pochýb, že neopakovateľným zážitkom bude aj GALAKONCERT s jeho vzácnymi hosťami. Nové vtipy, ktoré napísal sám život. Dialógy, ktoré nenechajú ani jednu bránicu ľahostajnou. A k tomu všetkému skvelá chytľavá muzika.

Ander z Košíc – Ján Pisančin vystupuje aktuálne s jeho kapelou Konyare (Koňare z Prešova). Spoločnosť im na pódiách robí Vilo Kalman zo skupiny DRIŠĽAK, známy ako ,,HUTORISTA: ňe PALY“, ktorý nebude chýbať ani na galakoncerte. Spolu s nimi vystúpi ŠTEFAN REPKA (ex člen KOLLÁROVCOV), ktorý je susedom Jána Pisančina z chalupy a hlavne, ktorý vydáva svoje sólové CD Poďme si spraviť krajší svet.

BÝT STALE MLÁD #foreveryoung spieval nielen BOŽSKÝ KÁJA, ale môže vás o tom presvedčiť aj ANDER Z KOŠÍC vo svojom vynovenom takmer 120-minútovom GALAKONCERTE, s ktorým prichádza aj do vášho mesta.

Vstupenky si môžete zakúpiť v pokladni Mestského kultúrneho strediska mesta Levoča, Námestie Majstra Pavla 54, Levoča, t.č. 053 451 2522 alebo v sieti predpredaj.sk – https://predpredaj.zoznam.sk/…/ander-z-kosic-jeho…/

Kultúra v Levoči Mesto Levoča #anderzkosic #legedaslovenskehohumoru #50rokovnascene

Informácie

Námestie Majstra Pavla 58, Levoča

Galéria