Podujatia

Káčer na bicykli 2023 v Levoči

plagat KNB

 

Správca Nadácie ta3 Peter Káčer bude toto leto už desiatykrát bicyklovať v mene pomoci tým, ktorí potrebujú financie na drahú liečbu, rehabilitácie, či zdravotné a kompenzačné pomôcky. Charitatívne podujatie Káčer na bicykli zavŕši v tomto roku svoju prvú dekádu existencie – vďaka predchádzajúcim ročníkom získali desiatky rodín aj jednotlivcov podporu, ktorá aspoň čiastočne dokázala zmeniť ich životy k lepšiemu.

Trasa v Levoči, 30. júla 2023, štartuje na Žabej ceste smerom na Levočskú dolinu, Torysky, Vyšné Repaše,  Krúžok, Úložu, Mariánsku horu (cez Kúty) do cieľa v Levoči v severnom parku. Podujatie je prístupné širokej verejnosti, cyklisti sa môžu pridať k peletónu nielen na jednotlivých štartoch, ale aj pozdĺž trasy.

V každom meste, odkiaľ so svojím sprievodom štartuje, zároveň odovzdáva šek pre rodinu, jednotlivca, alebo organizáciu, ktorých vyberá samospráva. Šek v hodnote 1000 eur odovzdá Peter Káčer spolu s vedením mesta Levoča vybranej rodine ešte pred štartom na Žabej ceste po 10.00 hod.

Informácie