Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu vodorovná

Ogi&Landep

ogi&landep
Vysoká 3132/38A
054 01 Levoča

E-mail: ogilandep@gmail.com
www.ogilandep.eu
Mobil:   0911 120 761
                Mgr .Ladislav Ogurčák

 

    Občianske združenie ogi&landep je neziskovou organizáciou, ktorá vznikla z potrieb spoločnosti. Vízia vzniku a pôsobenia je zadefinovaná v cielenom programe plaveckej výchovy detí. Nie je komerčne zameraná a preto stratégia a filozofia spoločnosti je postavená na službe. Pôsobiť zodpovedne v oblasti plaveckej výchovy detí, ponúkať im program metódou zážitku ,,plávanie hrou, hra plávaním,,, sú naším nástrojom v eliminácii plaveckej negramotnosti. Metodika predplaveckej prípravy je vybudovaná na pilieroch odbornosti, profesionality, skúsenosti a citlivého prístupu k dieťaťu. Je vypracovaná na základe dlhodobých štúdii a analýz odborníkov v oblasti telesnej kultúry.

Pohyb umocňuje život

      Pohyb je skutočne jedinečný a zázračný prostriedok udržiavania a zvyšovania zdravia, citového rozvoja, upevňovania vôle, nadväzovania prekrásnych priateľstiev i účinnej eliminácie nudy a depresie. Výchova pohybom prináša deťom radosť a potrebné sebavedomie, upevňuje spoluprácu rodičov s deťmi a úspešne bráni negatívnemu spôsobu života. Deti milujú pohyb a radosť zo zdravého pohybu je celoživotným elixírom mladosti. Vzťah k pohybu získavame už v prvých rokoch a najlepšie spolu s rodičmi. A tu je príklad tým najúčinnejším prostriedkom.


      Nájsť dieťaťu pozitívny program, ukázať mu, ako sa dá pekne žiť, je najväčším umením výchovy a najlepšou prevenciou nevhodného prežívania. Športový prístup k životným problémom je veľké dedičstvo, ktoré môžeme svojím deťom odkázať. Hlavným heslom detí v tomto veku je sloboda. Zdá sa, že najdôležitejšia pre detí nie je ani tak sloboda vyznania, či tlače, ako sloboda pohybu. Ako raz výstižne povedal Bill Cosby: „ Dajte mi 200 činorodých dvojročných detí a ja dobijem svet!“ Živé je to, čo sa hýbe a nám neprichodí nič iné, než obrátiť detský pohyb žiaducim smerom, aby bol výrazom životnej radosti. A preto nezabudnite, nikdy nie je neskoro zoznámiť deti s vodou. Aktívny, profesionálny prístup inštruktorov, vedenie lekcií formou hry a hlavne spokojné detí to je záruka dobrej voľby, dobrého výberu.

Pobyt vo vode má pre dieťa viacero výhod:

• plávanie posilňuje a upevňuje imunitný systém
• zvyšuje vitálnu kapacitu pľúc, zároveň podporuje nácvik správnej techniky dýchania
• spevňuje svalstvo chrbtice a takto napomáha správnemu držaniu tela
• pomáha otužovaniu i prekrveniu organizmu
• zlepšuje pohybový vývoj dieťaťa
• podporuje chuť do jedla
• upravuje kvalitu i kvantitu spánku
• učí disciplíne, sebaovládaniu i športovému správaniu

 

Prečo my?

Všetko, čo sa dá zaplatiť peniazmi, je lacné.


Prax: Inštruktor plávania je dlhoročným telovýchovným pedagógom na SPgŠ v Levoči a lektorom pohybovej výchovy v MŠ so živou praxou. To znamená, že denne riadi vzdelávanie a formovanie detí a mládeže v oblasti pohybovej výchovy o čom svedčia úspechy nielen doma ale aj v zahraničí...
Bezpečná zastupiteľnosť: ogi&landep má plnú zastupiteľnosť nielen fyzickou náhradou, ale v prvom rade profesionálnou kvalitou.
Profesionalita a kvalita obsahu: Všetky naše vzdelávacie akcie boli už testované v ohni lektorskej praxe. To, čo dostanú Vaše detí je výsledkom nášho profesionálneho úsilia.
Zážitkové učenie: Najlepším vysvedčením spokojnosti detí je pre nás konštatovanie: „Konečne vieme, čo detí potrebujú, ako to celé funguje a súvisí, takto to chceme robiť!“
Odbornosť: Odbornosť je jednou zo základných hodnôt našej spoločnosti je vkladom do jej kapitálu a naším neoceniteľným aktívom.
Individuálny prístup a maximálny komfort: Ponúkame možnosť individuálneho prístupu ku každému dieťaťu.
Čistá línia: Ponúkame program čistej línie s dôrazom na kvalitu služieb, bez strachu z vody, v získavaní pozitívneho a trvalého vzťahu k pohybu.

 

     

     


 


Deutch version
English version
Úvodná stránka