Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu vodorovná

Prehlásenie o prístupnosti

Webové stránky www.levoca.sk  sú vytvorené a aktualizované v snahe o dodržiavanie štandardov pre tvorbu prístupných webových stránok, podľa § 13 zákona č.275/2006 Z.z. o informačných systémoch verejnej správy a dosiahnutie maximálnej prístupnosti svojho obsahu a funkčnosti.
 

Oficiálna internetová stránka mesta Levoča spĺňa zásady prístupnosti podľa metodiky Blind Friendly, W3C HTML a W3C CSS.

Usporiadanie stránok a ovládanie je navrhnuté s prihliadnutím na ich dostupnosť aj v alternatívnych prehliadačoch (napríklad v textových prehliadačoch, hlasových čítačkách a podobne) a tiež osobám so špecifickými potrebami.

Všetky texty sú definované v relatívnych jednotkách a je možné ich jednoducho zväčšovať a zmenšovať pomocou štandardných nástrojov internetových prehliadačov.

Všetky stránky je možné tlačiť bez akýchkoľvek obmedzení štandardnými prostriedkami internetového prehliadača (štandardne ikona tlačiarne v navigačnej lište prehliadača, alebo cez menu Súbor - Tlač).

Textové odkazy sú jednoznačne odlíšené od okolitého textu zmenenou farbou a podčiarknutím, ktoré pri prechode myši zanikne a tak upozorní aj osoby s poruchou tzv. farbosleposti na existenciu odkazu.

Celá prezentácia je postavená na redakčnom systéme CMS WEBY PORTÁL, spoločnosti WEBY GROUP s. r. o. , ktorá je zároveň jej technickým prevádzkovateľom. 

Ak nájdete na týchto stránkach čokoľvek, čo by podľa Vás nezodpovedalo požiadavkám prístupnosti, informujte nás, prosím. Nedostatky sa pokúsime čo najskôr odstrániť.
 Deutch version
English version
Úvodná stránka