Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu vodorovná

Večerné komentované prehliadkyVytlačiť
 


TIP NA PRÍJEMNE STRÁVENÝ VEČER
 

Informačná kancelária mesta Levoča bude počas mesiacov júl - september 2018 poriadať oddychové, populárno-náučné večerné komentované prehliadky pre skupiny aj jednotlivcov v slovenskom, nemeckom, anglickom, maďarskom a francúzskom jazyku.

Tieto komentované prehliadky sa uskutočnia v každú stredu v mesiaci so začiatkom o 17.00 hodine. V prípade záujmu a včasnej záväznej objednávke je možné ich uskutočniť aj mimo uvedeného dátumu, avšak iba v stanovenom večernom čase a to iba pre  skupiny.

Podujatie v trvaní 1 hodiny, bude realizované vždy len v prípade najmenej 10 záujemcov a to v každom počasí v troch tematických okruhoch.

Stretnutie so sprievodcom je v Informačnej kancelárii mesta Levoča, Námestie Majstra Pavla 58, kde si zároveň môžu záujemcovia zakúpiť vstupenky 30 minút pred začiatkom akcie v tejto cene:
 

Slovenský jazyk základné vstupné 2 €
  deti do 6 rokov zdarma
Cudzí jazyk dospelí a dôchodcovia 3 €
  základné vstupné zdarma

 

Na podujatie je nutné sa objednať prostredníctvom on-line rezervačného systému na webovej stránke www.ik.levoca.eu. Objednávka je platná iba po vyplnení formulára, ktorý je v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Zrušiť je ju možné zo strany objednávateľa aj poskytovateľa služby (nedostatočný počet záujemcov, organizačné a technické príčiny) aspoň deň pred uskutočnením podujatia.

 

 

Večerné-prehliadky-PLAGAT - 1.jpg


 
 


Deutch version
English version
Úvodná stránka