Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu Hlavné menu 5 Prechod na navigáciu vodorovná

NAJLEPŠÍ V CESTOVNOM RUCHU 2017Vytlačiť
 


NAJLEPŠÍ V CESTOVNOM RUCHU 2017
 

Osobnost-PSK-2015-WEB-banner-1-1.jpg


Krajská organizácia cestovného ruchu Severevýchod už po štvrtý krát organizuje súťaž NAJLEPŠÍ V CESTOVNOM RUCHU PREŠOVSKÉHO KRAJA 2017 s cieľom poukázať na kvality osobností, zariadení, zamestnancov a produktov v cestovnom ruchu na severovýchod Slovenska.

 

Informačná kancelária mesta Levoča

bola nominovaná v kategórií Naj informačné zariadenia 2017

 

Touto cestou Vás chceme poprosiť o pravidelné hlasovanie za našu informačnú kanceláriu, a tak podporiť ich celoročne aktivity a služby, ktorými prispeli k zvyšovaniu úrovne a kvality cestovného ruchu v našom meste a regióne.

 

Prosíme aj o podporu nominovanej mobilnej aplikácie: 
Levoča UNESCO Virtual reality,
ktorou chceme zviditeľniť Levoču.


Mobilná aplikácia bola sprístupnená 25. 1. 2017 v deň konania najväčšej slovenskej výstavy cestovného ruchu ITF Slovakiatour 2017. Inovatívnym, interaktívnym spôsobom približuje 15 TOP pamiatok Levoče na 3D záberoch s možnosťou zväčšovania, ktoré sú doplnené audio komentárom a textami. Nechýbajú off-line mapy a menu. Ovládanie je intuitívne. Mobilná aplikácia funguje off-line, bez nutnosti internetu. Jedinečný zážitok ponúka cez 3D okuliare, ale aj bez nich funguje na mobiloch a tabletoch Android a iOS.
Aplikácia bola vyhotovená v rámci dobrovoľnej práce, nevyžadovala financovanie ani z verejných zdrojov ani z projektov. Dá sa získať z Google obchodu alebo App Store zdarma po zadaní názvu Levoča.

 

AKO HLASOVAŤ

od 14. decembra 2017 (12.00 hod) do 14. januára 2018/ (23:59 hod)

online na stránke
http://www.severovychod.sk/aktuality/hlasovanie-naj-v-cestovnom-ruchu-2017/

 

Pre hlasovanie je potrebné zadať mailovú adresu hlasujúceho. Na zadaný mail bude zaslaný potvrdzujúci link. Po kliknutí na link je hlasovanie zaznamenané.


Hlasovať je možné raz za 24 hodín.


Víťazi budú prezentovaní v médiách, na sociálnych sieťach, v publikáciách a na najväčšej výstave cestovného ruchu na Slovensku (ITF Slovakiatour 2018 – Incheba Expo Bratislava).

 

Vopred ďakujeme za Váš hlas a podporu.

 

 

                                                                                   JUDr. Lýdia Budziňáková

                                                                                  zástupkyňa primátora mesta


 
 


Deutch version
English version
Úvodná stránka